Bestuur

Onderstaand is een overzicht van alle bestuursleden te zien, met daarbij de contactgegevens om hen te benaderen.

Dagelijks bestuur

Cees van Loon

Voorzitter / Sponsoring
cees@warandeloop.nl

Bart Vennix

Co√∂rdinator / Meeting Manager
bart@warandeloop.nl

Frans Heffels

Vice Voorzitter / Atletenveld
frans@warandeloop.nl

Rob Weerts

Communicatie / Marketing / Media / Warande by Night
rob@warandeloop.nl

Ria Voorzee

Vrijwilligers / Medische diensten
ria@warandeloop.nl

Tijs van Erve

Accomodatie / Warande by Night
tijs@warandeloop.nl

Judi Becx

Side events / Businessrun

judi@warandeloop.nl

Tim te Brake

Eventmanagement

tim@warandeloop.nl