pers-conferentie Warandeloop / NK Cross

Op dinsdag 15 november vond de media- en relatiebijeenkomst plaats van de Internationale loket.nl Warandeloop Tilburg. Na een welkomstwoord van Henk Verheijden (loket.nl) en een toelichting op het Nationaal Crosscircuit en de NK Cross door Roelof Veld (Atletiekunie), gaven Cees van Loon en Frans Heffels het atletenveld en de speerpunten van de aankomende Warandeloop prijs.

Het persbericht dat namens de Atletiekunie en de Warandeloop is uitgegaan vindt u hier

Naast de media en sponsoren, gaven ook Miranda Boonstra, Abdi Nageeye, Ruth van der Meijden en Wesley van der Gouw acte de présence. Na de bijkomst konden de media hun vragen stellen aan de atleten, een impressie:

Lees het uitgerbeide interview dat de Atletiekunie had met Miranda Boonstra

Bekijk het item van Omroep Brabant

Bekijk het verslag van Brabants Dagblad

Bekijk het interview van Losse Veter met Miranda Boonstra.

Even bijpraten met Miranda Boonstra tijdens de persconferentie van de Internationale Loket.nl Warandeloop from Losse Veter on Vimeo.: